Kartka z kalendarza

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 30319072
  • Do końca roku: 194 dni
  • Do wakacji: 1 dzień
Jesteś tutaj:
  1. Start

Strona główna

Aktualności

Obóz wojskowy - Rajskie 2024

W dniach od 3-6 czerwca 2024 roku Kadeci z Oddziału Przygotowania Wojskowego z Liceum Ogólnokształcącym w Jedliczu uczestniczyli w pięciodniowym obozie wojskowo-szkoleniowym w Ośrodku Szkolenia Górskiego w Rajskim. Szkolenie z zakresu programu szkolenia w Oddziałach Przygotowania Wojskowego przeprowadzili Żołnierze-Instruktorzy z 21 Batalionu Dowodzenia W Rzeszowie.

Szkolny dzień profilaktyki

Szkolny dzień profilaktyki „Żyj zdrowo na sportowo” odbył się w dniu 29 maja 2024 r. W ramach zdrowej rywalizacji sportowej uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Jedliczu oraz uczniowie klas siódmych i ósmych szkoły podstawowej w Jedliczu i w Dobieszynie konkurowali w następujących dyscyplinach: piłka nożna (drużyny mieszane), bieg na 1000 m dziewcząt i chłopców oraz strzelectwo sportowe. Imprezę zorganizowano w ramach środków przeznaczonych na realizację zadań ujętych w „Planie edukacji zdrowotnej w Powiecie Krośnieńskim na lata 2023 - 24 r.” W imprezie brało udział około 220 osób.

Praga – jedna z najpiękniejszych stolic Europy

Szkolne wycieczki są dla uczniów największą przygodą i nagrodą za ich pracę. 20 maja wyruszyliśmy zatem na podbój stolicy Czech – Pragi. Swoją trzydniową wyprawę poza granicę Polski rozpoczęliśmy od przyjazdu do Morawskiego Krasu - niezwykle pięknej i malowniczej krainy słynącej z blisko tysiąca krasowych jaskiń, podziemnych tuneli oraz największych w Czechach i Europie Środkowej przepaści.

"Pożegnanie maturzystów"

26 kwietnia 2024 roku kolejny rocznik uczniów naszej szkoły przeszedł do historii. Uczniowie klasy 3 a i 3 b  uroczyście pożegnali swoich starszych kolegów. Dzięki "migawkom wspomnień" było wzruszająco i wesoło. Wybrzmiały słowa wdzięczności oraz uniwersalne liryczne i muzyczne przesłania na przyszłość.

Dzień Otwarty Szkoły

22 kwietnia odbył się Dzień Otwarty w Liceum Ogólnokształcącym w Jedliczu. Szkołę odwiedzili uczniowie ze szkół podstawowych powiatu krośnieńskiego i jasielskiego: SP Jedlicze, SP Piotrówka, SP Długie, SP Potok, SP Tarnowiec oraz SP Roztoki. Uczniowie liceum zaprezentowali swoje umiejętności wojskowe przygotowując pokaz musztry paradnej oraz akcję przejęcia terrorystów.