Kartka z kalendarza

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 28508897
  • Do końca roku: 252 dni
  • Do wakacji: 59 dni
Jesteś tutaj:
  1. Start

Strona główna


Aktualności

Spartakiada Sportowo-Obronna Klas Mundurowych

W dniach 18-20.04.2024 nasi uczniowie wzięli udział w Spartakiadzie Sportowo-Obronnej Klas Mundurowych w Centrum Szkolenia w Nowej Sarzynie

XI Powiatowy Konkurs Krajoznawczo – Turystyczny

15 kwietnia 2024r. uczniowie klasy 2b wzięli udział w XI Powiatowym Konkursie Krajoznawczo – Turystycznym „POWIAT KROŚNIEŃSKI – MOJA MAŁA OJCZYZNA” przeprowadzonym w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Dukli - jako drużyna zajęli II miejsce. Uczniowie biorący udział mieli też okazję zwiedzić Muzeum Historyczne w Dukli.

XXIV Powiatowe Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

XXIV Powiatowe Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej odbyły się 12 kwietnia w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Krośnie-Turaszówce. Nasz uczeń Jakub Janocha uzyskał III miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych.

"Tartuffe albo Szalbierz"- czyli " Świętoszek" Moliera

16 kwietnia młodzież miała przyjemność zobaczyć na deskach Teatru im. Ludwika Solskiego sztukę pt: "Tartuffe albo Szalbierz" w reżyserii Bogdana Tosza. To nie przypadek, że reżyser sięgnął do repertuaru Moliera, gdyż w tym roku przypada 360 rocznica premiery utworu tego komediopisarza.

Powiatowa Licealiada w biegach przełajowych

Ogromny sukces naszych dziewczyn w Powiatowej Licealiadzie w biegach przełajowych. Były najlepsze indywidualnie i drużynowo.