19 września 2025 roku w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. W tym roku jedynym kandydatem był Paweł Gałuszka z klasy 4a, który pragnie kontynuować swoją przywódczą misję. Uczniowie nie zawiedli – Paweł zdobył aż 73% głosów i tym samym oficjalnie rozpoczął swoją kolejną kadencję!
Na pierwszym spotkaniu nowo wybrany Samorząd Szkolny ukonstytuował swoje władze:
Paweł Gałuszka kl.4a – przewodniczący szkoły
Maja Antonik kl.3a– zastępca przewodniczącego
Amelia Siara kl.3a– sekretarz
Nadia Lech.3b– skarbnik
Lena Godzisz – kl.3b - skarbnik
Opiekunem Samorządu pozostaje pani Elżbieta Ochwat, a funkcję Rzecznika Praw Ucznia pełnić będzie pan Adam Majkut. Nowym władzom szkolnym życzymy mnóstwa pomysłów, energii i powodzenia w realizacji wszystkich przedwyborczych obietnic! Trzymamy za Was kciuki!



