Kartka z kalendarza

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 25879498
  • Do końca roku: 30 dni
  • Do wakacji: 203 dni
Jesteś tutaj:
  1. Start

Strona główna

Aktualności

Sukcesy naszych uczennic w konkursie gminnym na Najładniejszą Kartkę Bożonarodzeniową

Uczennice klas pierwszych pokazały duży talent plastyczny.  W odpowiedzi na organizowany przez Burmistrza Gminy Jedlicze konkurs wpłynęło z naszej szkoły dziewięć przepięknych kartek, które zostały wykonane z wykorzystaniem różnych technik plastycznych. Przygotowane kartki świąteczne spotkały się z dużym uznaniem komisji konkursowej. Drugie miejsce w konkursie zajęła Milana Dziura z klasy 1b, natomiast trzecie Nadia Lech – również z 1b.

Dziękujemy za udział w konkursie. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Certyfikat za udział w akcji Sprzątamy dla Polski

Uczniowie klasy 1C wzięli udział w ogólnopolskiej akcji pt. ”Sprzątamy dla Polski”. Celem przedsięwzięcia jest promowanie postawy odpowiedzialności społecznej, patriotyzmu oraz troski o środowisko naturalne.

Święto Niepodległości

Dzień 11 listopada został przez naszych uczniów należycie uczczony. Najpierw w piątek apel w szkole przygotowany przez uczniów klasy 2a a w sobotę udział uczniów klas mundurowych w Powiatowych obchodach Święta Niepodległości w Dukli oraz Gminnych Obchodach Święta Niepodległości w Tarnowcu.

Odwiedziny młodszych kolegów

11 października 2023 r. naszą szkole odwiedzili uczniowie Katolickiej Szkoły Podstawowej im.Ks.Bronisława Markiewicza w Krośnie wraz z Paniami Niną Morąg i Anetą Boczar. Dzieci wzięły udział w warsztatach przyrodniczych związanych ze ścieżką edukacyjną w Parku Stawiarskich. Podczas spaceru po parku uczniowie zebrali liście, by potem w sali biologicznej oglądać je pod mikroskopem i wykonać zielniki. Dzieci poznały również nasza szkołę i jej profile.
Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie!

 

Munduriada 2023

W dniu 6 października 2023r w Zespole Szkół Naftowo-Gazowniczych w Krośnie odbyły się powiatowe zawody dla klas mundurowych „Munduriada”. Drużynę żeńską reprezentowały: Gabriela Goleń, Nikola Półchłopek, Pola Urbanek, Aleksandra Bryś i Jagoda Wajs. Dziewczęta wywalczyły II miejsce.Drużynę chłopców reprezentowali: Wiktor Misiołek, Szymon Kraus, Kasper Krzakiewicz, Arkadiusz Kobak i Aleksander Findysz, chłopcy zajęli IV miejsce. Uczniowie zdobyli III miejsce dla szkoły.

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Nauczyciela to czas podziękowań, życzeń...19 uczniów naszej szkoły otrzymało stypendia za osiągnięcia w nauce lub w sporcie, nagrody otrzymali też nauczyciele, nagrodę starosty oraz nagrodę dyrektora