Jesteś tutaj:
  1. Start

Strona główna

kierunki kształcenia

Aktualności

Test sprawności fizycznej dla kandydatów do klasy I wojskowej

Przeprowadzenie prób sprawnościowych dla kandydatów do klasy wojskowej OPW odbędzie się w dwóch terminach – 6 i 13 czerwca o godz.13.00

Test sprawności fizycznej

Świętujemy 180 rocznicę urodzin Marii Konopnickiej.

W 180 rocznicę urodzin Marii Konopnickiej- patronki roku 2022 i naszego liceum na frontalu budynku szkoły pojawiła się  świetlna iluminacja, upamiętniająca tę wyjątkową chwilę.

zawody sportowo-obronne

W dniach 10- 12 maja odbyły się zawody sportowo-obronne w Nisku dla uczniów klas wojskowych, w których uczestniczyło 14 drużyn z całej Polski w tym uczniowie z naszego liceum. Uczniowie zmagali się z konkurencjami: rzut granatem, marszobieg, składanie i rozkładanie broni, kopanie okopów, rozstawianie miny przeciwpancernej, przenoszenie skrzynki  amunicyjnej. Uczniom podczas zawodów dopisywała pogoda i dobry humor.

Powiatowa Inauguracja Roku Marii Konopnickiej

Powiatowe obchody Roku Marii Konopnickiej zorganizowane wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Krośnie odbyły się w naszej szkole 29 kwietnia..
Wprowadzeniem do uroczystości było okolicznościowe wystąpienie dyrektora Muzeum Marii Konopnickiej w Żarnowcu Pawła Bukowskiego, który przedstawił najciekawsze i mniej znane wątki z życia i twórczości pisarki.

Dzień otwarty w Liceum Ogólnokształcącym

Dzień otwarty w Liceum Ogólnokształcącym w Jedliczu odbył się 29 kwietnia 2022r. O godzinie 10.00 dyrektor szkoły powitała uczniów i opiekunów ze szkół podstawowych. Następnie uczniowie klas mundurowych zaprezentowali swoje umiejętności wojskowe przedstawiając krótką improwizację odbicia zakładnika oraz wykonując przed wejściem głównym do szkoły musztrę paradną. Później uczniowie mieli możliwość wziąć udział w różnorodnych zajęciach. Odbyły się: