Dzień Edukacji to wyjątkowy dzień dla całej społeczności szkolnej, to czas podziękowań, gratulacji i życzeń składanych wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty. Z tej okazji uczniowie przygotowali dla wszystkich pracowników naszej szkoły niespodziankę w postaci poczęstunku i wspólnego świętowania w trakcie projekcji filmu. Powiatowe obchody Dnia Edukacji odbyły się uroczyście w Zespole Szkół w Iwoniczu. Starosta Krośnieński Jan Juszczak nagrodził nauczycieli za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej w roku szkolnym 2018/2019 oraz wręczył stypendia wyróżniającym się uczniom. Nagrodę Starosty Krośnieńskiego otrzymała pani Matylda Drzymała a stypendia otrzymało aż 18 uczniów naszej szkoły.


Stypendia  motywują młodych ludzi do rozwijania swoich pasji i uzdolnień, są również dowodem na doskonałą pracę kadry pedagogicznej.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.